۱۳ دادگاه علنی برخط در مجتمع قضایی شهید بهشتی (ره) برگزار می‌شود
۱۳ دادگاه علنی برخط در مجتمع قضایی شهید بهشتی (ره) برگزار می‌شود
عدلنامه: معاون فناوری اطلاعات و برنامه‌ریزی دادگستری کل استان تهران از برگزاری ۱۳ دادگاه علنی برخط در مجتمع قضایی شهید بهشتی (ره) تهران خبر داد.

سید محمد شفیعی معاون فناوری اطلاعات و برنامه‌ریزی دادگستری کل استان تهران اعلام کرد: ۱۳ دادگاه علنی برخط در روز دوشنبه ۷ خرداد در مجتمع قضایی شهید بهشتی (ره) تهران برگزار می‌شود.

شفیعی با ذکر این مطلب که رسیدگی به هر ۱۳ پرونده در شعبه ۱۰ این مجتمع با ریاست قاضی مجید عباس‌تبار انجام خواهد شد افزود: ابطال قرارداد و سند، الزام به تنظیم سند اجاره، مطالبه وجه، ابطال اجراییه و سایر دعاوی غیر مالی موضوعات دادگاه‌های علنی این شعبه هستند که به ترتیب از ساعت ۹ صبح لغایت ۱۳ روز دوشنبه ۷ خرداد ۱۴۰۳ در شعبه مذکور برگزار خواهد شد.

وی با بیان اینکه برگزاری دادگاه‌های علنی برخط در مسیر تحول و تعالی و در اجرای برنامه‌های ابلاغی رئیس کل دادگستری استان تهران مورد پیگیری و اجرا قرار دارد، اظهار کرد: علاقه‌مندان به مباحث حقوقی و قضایی، دانشجویان و محققان و اصحاب دعوی می‌توانند از طریق نشانی https://skyroom.teh-jud.ir/ch/alani-tehran این دادگاه‌ها را به صورت برخط مشاهده کنند.

معاون فناوری اطلاعات و برنامه‌ریزی دادگستری کل استان تهران در پایان خاطر نشان کرد: برگزاری تمامی دادگاه‌های علنی برخط دادگستری استان تهران از طریق تارنمای رسمی دادگستری با نشانی https://dadgostari-th.eadl.ir اطلاع رسانی می‌شود./میزان