رئیس جدید کانون وکلای دادگستری مرکز: اتفاقات پنجاه روز گذشته موجب تضعیف جایگاه کانون وکلای مرکز شد/ تعامل سازنده و عاقلانه با قوای سه‌گانه را جایگزین تقابل های بی اثر خواهیم کرد
رئیس جدید کانون وکلای دادگستری مرکز: اتفاقات پنجاه روز گذشته موجب تضعیف جایگاه کانون وکلای مرکز شد/ تعامل سازنده و عاقلانه با قوای سه‌گانه را جایگزین تقابل های بی اثر خواهیم کرد
عدلنامه: در جلسه فوق العاده مورخ ۱۵ آذرماه ۱۴۰۲ هیات مدیره دوره سی و دوم کانون وکلای دادگستری مرکز، دکتر بهنام حبیب زاده مومن ضمن تشکر از دکتر صفادوست و طالع بابت تحمل مسئولیت گفت: در پنجاه روز گذشته مشکلاتی برای هیات مدیره پیش آمد که موجب تضعیف جایگاه کانون وکلای مرکز شد. اخلاق حرفه ای در بین مدیران ما تضعیف شد واقعیت این است که ما مسئول آن هستیم؛ لذا زخم ها را ترمیم خواهیم کرد و مدیریت صحیح را در آینده نشان خواهیم داد.

در جلسه فوق العاده مورخ ۱۵ آذرماه ۱۴۰۲ هیات مدیره دوره سی و دوم کانون وکلای دادگستری مرکز، دکتر بهنام حبیب زاده مومن ضمن تشکر از دکتر صفادوست و طالع بابت تحمل مسئولیت گفت: در پنجاه روز گذشته مشکلاتی برای هیات مدیره پیش آمد که موجب تضعیف جایگاه کانون وکلای مرکز شد. اخلاق حرفه ای در بین مدیران ما تضعیف شد واقعیت این است که ما مسئول آن هستیم؛ لذا زخم ها را ترمیم خواهیم کرد و مدیریت صحیح را در آینده نشان خواهیم داد.
به گزارش عدلنامه وی افزود: تخریب و بی حرمتی که در فضای مجازی با آن مواجه هستیم سمی است که در نهاد وکالت وجود دارد و مطمئن باشید هیات رئیسه جدید کانون مرکز فضای همدلی را ایجاد و در این حوزه مسیر اصلاحات را طی خواهد نمود.
دکتر حبیب زاده مومن ادامه داد: عملکرد ما شأن و جایگاه ما را در درون صنف و نزد نهادهای بیرونی ترسیم خواهد کرد، در ارتباط با قوای سه گانه تعامل سازنده و عاقلانه را در جهت تحصیل‌ و تحکیم منافع نهاد وکالت جایگزین تقابل های بی اثر خواهیم نمود. هم شأنی رئیس کانون وکلای مرکز با دادستان‌ کل کشور باید حیات و نمود دوباره پیدا کند و به کمک شما عزیزان کانون مرکز در عمل این را نشان‌ خواهد داد.
رئیس کانون وکلای دادگستری مرکز در اولین نطق خود یادآور شد: انتقاد های سازنده را حتما خواهیم شنید و امیدوارم عملکردمان موجب ایجاد تعادل در درون و بیرون نهاد وکالت گردد.کانون وکلای دادگستری مرکز به معنای واقعی کانون مادر خواهد بود و در عمل این موضوع را نشان خواهیم داد و روابط ما با اسکودا باید به شکل شایسته ترسیم گردد.
حبیب‌زاده مؤمن خاطرنشان کرد: در خصوص اصلاح ماده ۵۴ آیین نامه اجرایی لایحه استقلال، ما تعیین تکلیف خواهیم کرد در این مسیر آماده همراهی هستیم. حق کارآموزان است که هر چه سریعتر به امور و مشکلات آنها رسیدگی شود و به همین منظور روز شنبه بررسی و تعیین نحوه اجرا مصوبه مورخ ۱۴۰۲/۰۳/۲۱ در رابطه با اصلاح ماده ۵۴ آیین نامه لایحه قانونی استقلال ۱۴۰۰ در رابطه با کارآموزان در دستور جلسه هیات مدیره قرار خواهد گرفت.