حبیب زاده مومن: وکلای قوی قادر هستند دستگاه قضایی قدرتمند ایجاد کنند
حبیب زاده مومن: وکلای قوی قادر هستند دستگاه قضایی قدرتمند ایجاد کنند
عدلنامه: همواره در تلاش هستیم ارتباط بهتری با قوه قضائیه برقرار کنیم تا در این راستا منافع مردم و نظام نیز بهتر تأمین شود.

به گزارش عدلنامه، بهنام حبیب زاده مؤمن، در جلسه هیأت مدیره کانون وکلای دادگستری مرکز بیان داشت: وکلای قوی می‌توانند دستگاه قضائی قدرتمند ایجاد کنند.

حبیب زاده مؤمن افزود: همواره در تلاش هستیم ارتباط بهتری با قوه قضائیه برقرار کنیم تا در این راستا منافع مردم و نظام نیز بهتر تأمین شود.

وی بیان کرد: امروز اگر نگران هستیم، به خاطر معاش نیست بلکه وکالت با جان و مال مردم در ارتباط است.

رئیس کانون وکلای دادگستری مرکز اظهار کرد: اخیراً ۱۱ هزار نفر کارآموز وکالت جذب شده که باید معیارها و کیفیت کار بالا رود تا تخصص افراد جذب شده در آینده زیر سوال نرود و درخواست داریم ترازها بالاتر رود تا افراد شایسته‌تری انتخاب شوند.

حبیب‌زاده مؤمن با اشاره به ضرورت ایجاد گیت‌های ورودی مجتمع‌های قضائی گفت: عزت و احترام وکلای دادگستری باید حفظ شود در این صورت قطعاً وکلا نگاه بهتر و حمایت بیشتری از دستگاه قضا خواهند داشت و امیدوارم با حمایت شما ارتباط بیشتری از قوه قضائیه داشته باشیم.

وی با تشکر از پیام رئیس قوه قضائیه به مناسبت روز وکیل گفت: دستگاه قضا باید از ما حمایت کند تا این روز را به طور رسمی ثبت کنیم چراکه ما جز این دستگاه، جایگاه و پناهگاه دیگری نداریم./مهر